Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde ürün faturası ile birlikte PTT kargo ile göndermeniz gerekmektedir. woqmark@gmail.com ya da 0533 261 07 07 numaralı whatsapp hattımızdan Ptt kargo kodunu istemelisiniz.

Önemli NOT: Cayma hakkı kullanabilmeniz için kargonuzu teslim aldıktan 3 gün içerisinde tarafımıza cayma hakkından yararlanmak istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir. Tarafımıza Whatsapp hattımız 0533 261 07 07 yoluyla bildirilmeden gönderilen iadeler kabul edilmemektedir.

Ayrıca kampanyalı ve indirimli siparişlerde iade/değişim bulunmamaktadır.

İade kargonuz bize ulaştırıldığında ürünler incelenmeye gönderilir. İade ve değişim şartlarına uygun değilse iade ve değişim yapılmamaktadır. Ürünlerin etiketi koparılmamış, paketi bozulmamış, yıkanmamış, ütülenmemiş, iğnelenmemiş ve kesinlikle kullanılmamış olmalıdır. Aksi takdirde kanunen hiçbir şekilde iade ve değişim yapılmamaktadır. Değişim ve iadelerde mutlaka faturasıyla birlikte gönderilmelidir. Aksi takdirde değişim ve iade yapılmamaktadır.

Keyfi olarak yapılan iadelerde kargo bedeli müşteriye aittir. İade talebiyle www.woqmark.com ’a gönderdiğiniz ürünlerin iade kargo masrafları firmamızdan karşılanır. Eğer keyfi yapılan bir iade söz konusuysa ürünün ücretinden gidiş-geliş kargo bedeli düşülerek ücret iadesi yapılır.

woqmark.com satın aldığınız ürünlerde herhangi hata,defo,kusur mevcutsa ücretsiz değişim yapabilirsiniz.Renk ve model değişimlerinde kargo ücretleri gidiş-geliş alıcıya aittir.

İade nedeniyle woqmark.com‘a gönderdiğiniz ürünlerin satın aldığınız tarihteki fiyatları üzerinden iade tutarınız hesaplanmaktadır. Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa veyahut keyfi yapılan iadelerde iade edilecek ürün bedelinden 15tl kargo ücreti düşülür. Kalan meblağ tarafınıza iade edilir. Keyfi olarak yapılan iadelerde kargo bedeli müşteriye aittir.

0533 261 07 07 numaralı Whatsapp hattımızdan Ptt kargo müşteri kodu bilgilerini istemelisiniz.

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra woqmark.com tarafından kredi kartınıza/banka hesabınıza ürün bedeli on (10) gün içerisinde iade edilir. Kapıda nakit ödeme ile yaptığınız alışverişlerde 0533 261 07 07 numaralı Whatsapp hattımıza Banka Hesap Bilgilerinizi ( HESAP SAHİBİ ADI SOYADI VE IBAN numarası ) yazmayı unutmayınız. Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerin iade işlemlerinde, IBAN NO bilgisi olmadan ücret iadesinin yapılması mümkün değildir. 

Kapıda nakit ödeme ile yaptığınız alışverişlerde Banka Hesap Bilgilerinizi ( HESAP SAHİBİ ADI SOYADI VE IBAN numarası) 0533 261 07 07 numaralı Whatsapp hatımıza yazma mecburiyetiniz bulunmaktadır. Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerin iade işlemlerinde, IBAN NO bilgisi olmadan ücret iadesinin yapılması mümkün değildir. Gerekli bilgilerin iletilmemesi durumunda iade tutarınız sistem kayıtlarında bekletilir. Iban Numaranızı ilettiğiniz tarihte belirtilen hesaba iade işlemi gerçekleştirilir. Iban no iletme yükümlülüğü tamamen size aittir. 

Satın alınan ürünün ayıplı olduğunun anlaşılması halinde, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren yedi (3) gün içerisinde iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa stoklarda bulunan ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarda olmaması durumunda ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir. 

Sipariş tamamlanma aşamasından sonra siparişin iptal süreci bir iş günüdür. Bu süreçte siparişinizi iptal ederek ödemenizi geri alabilirsiniz. Bir iş gününden sonra siparişiniz depomuz tarafından fatura aşamasına geçilip kargo süreci başlatılacağından, iptal talepleriniz iade işlemleri aşamasına göre değerlendirilecektir.