woqmark.com ailesi olarak; Sizlere şal, eşarp  ve aksesuar kategorilerinde üstün ürün kalitesi ve kaliteli hizmet anlayışılı ile en son trend ürünleri kendine has çizgisi ile harmanlayıp sizlerin beğenisine sunmaktayız.

      Kullanıcı dostu alışverişin keyfini yaşayın! Tüm mobil ve tabletlerden kolay alışveriş yapabilme imkanı sunan; sade, şık, şeffaf, anlaşılır tasarımlı, aranılan ürüne çok kolay erişim imkanı sağlayan sayfa arayüzümüz ile birlikte tam anlamıyla kullanıcı dostudur.

Güvenli alışverişin doğru adresi, woqmark.com!


  Hızlı-güvenilir kargo hizmeti sunan, sosyal ağlar üzerinden sipariş verme ve bilgi edinme olanağı sağlayan woqmark.com; 15 gün içerisinde kolay ürün iade garantisi, kredi kartları, eft, havale, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri ile alışverişin her aşamasında müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutuyor.


Kişisel hesap güvenliğiniz garanti altında!


   Alışverişin daha güvenli yapılabilmesi için “SSL Güvenlik Sertifikası” kullanan woqmark.com’da, kredi kartı bilgileri sadece satın alma aşamalarında kullanılıyor, başka bir işlem için kayıt altında tutulmuyor.
Sevdiğiniz markaların indirim fırsatlarından haberdar olun, son trendleri takip edin!

   Her zaman kullanıcılarının yanında olan woqmark.com; sms, mailing, google reklamları, açık hava reklamları ve tv reklamları ile indirim fırsatlarından haberdar ediyor, son trendleri takip etme imkanı sağlıyor.

Avantaj ve fırsatlar woqmark.com’da

  Geniş ve kaliteli ürün yelpazesine uygun fiyatlarla ulaşmak, güncel ve trend ürünleri takip etmek gibi fırsatlar sunan woqmark.com; kişiye özel kolleksiyon oluşturmak gibi avantajlar da sağlıyor.

7/24 hizmet müşteri hizmeti!

   Müşteri memnuniyetini ön planda tutan woqmark.com ; kullanıcılarına mail, Whatsapp ve telefonla 7/24 destek hattı sunuyor.